Dobrodzieje

Drodzy Przedsiębiorcy, Drodzy Dobrodzieje i Przyjaciele Stowarzyszenia,
 
Stowarzyszeniu Przyjaciół Zalesia Górnego zawsze leży na sercu los Przedsiębiorców działających w Zalesiu i sąsiednich miejscowościach, szczególnie w trudnych dla nas wszystkich czasach. Pamiętamy, że od lat wspieracie Stowarzyszenie darowiznami, za które jesteśmy Państwu ogromnie wdzięczni. Pragnąc choć w małym stopniu przyczynić się do poprawienia sytuacji lokalnie działających Przedsiębiorców i naszych Dobrodziejów chcemy udostępnić Wam nasze lokalne media tj. stronę www.zalesie-gorne.pl , biuletyn mailowy Wieści Zaleskie, a na Fb fanpejdże Stowarzyszenia i Wieści Zaleskie.
Z myślą o Przedsiębiorcach Stowarzyszenie powołało inicjatywę pod nazwą Ogłaszamy - Pomagamy, której celem jest kontaktowanie Przedsiębiorców i lokalnych firm z potencjalnymi klientami, usługobiorcami i kontrahentami z naszego sąsiedztwa. Chętnie udostępnimy odbiorcom naszych mediów społecznościowych informacje o Państwa działalności, produktach, lub usługach, aby mogli oni skorzystać z Państwa oferty.

Jeżeli są Państwo zainteresowani taką formą współpracy ze Stowarzyszeniem, udostępniamy naszą stronę Fb Ogłaszamy - Pomagamy Zgłoszenia można dokonać klikając "Wyślij wiadomość".

Z wyrazami szacunku,

Jerzy  Ostrowski

Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego

Powered with Quick.CMS