GŁOSUJ:MY na Zalesie Górne!

Wydarzenie od: 11-09-2023Wydarzenie do: 24-09-2023
Do budżetu obywatelskiego projekty zgłaszają mieszkańcy gminy. Po weryfikacji zostają poddane pod głosowanie.
W dniach 11-24 września 2023 r. głosujemy na projekty w budżecie obywatelskim gminy Piaseczno 2024.  Oddaj swój głos jeszcze dziś!
 Stowarzyszenie Przyjaciół Zalesia Górnego i Rada Sołecka proszą o głosowanie na wszystkie 5 projektów z Zalesia i dla Zalesia, co oznacza dla Zalesia i mieszkańców okolicznych miejscowości 101 tys. zł (!!!) na realizację ciekawych wydarzeń. 
Prosimy o Twój głos, udostępnianie tej informacji tak szeroko jak się da i zachęcanie do głosowania.
Potrzebujemy zebrać ok. 800 głosów!!!!
Kto może głosować?
Głosować mogą mieszkańcy gminy Piaseczno.Uwaga! Dzieci też mogą !!!  Wystarczy dołączyć skan lub zdjęcie zgody rodziców na głosowanie osoby niepełnoletniej do formularza elektronicznego lub podpisaną zgodę rodziców do papierowej  karty do głosowania podczas głosowania osobistego.
Jak zagłosować? 
OSOBIŚCIE: w filii Biblioteki Publicznej w Zalesiu Górnym ul. Białej Brzozy 3
Do akcji zbierania podpisów aktywnie włączyły się Szkoła Podstawowa im. "Wspólnej Europy" oraz Szkoła Podstawowa "Eureka"  prowadząc szeroko zakrojoną akcję informacyjną dla rodziców, przedszkole nr 7, przedszkola "Hula-Hop" i "Zegar Słoneczny", placówki handlowe, w których znajdziecie plakaty i ulotki zachęcające do głosowania, Klub Seniora, Szczep ZHR "Watra", członkowie Stowarzyszenia, osoby prywatne, które zamiast narzekania wybierają działanie, a w bibliotece, w której znajduje się punkt do głosowania, czekają wydrukowane już karty do głosowania.
Przy pomocy ulotek, które znajdziecie w sklepach zachęcajcie, proszę, znajomych i sąsiadów do oddania głosu na projekty dla Zalesia. Ponad 100 tys. zł jest w zasięgu naszych rąk!
Teraz wszystko zależy od nas, od naszej mobilizacji!  Wszystko jest w naszych rękach. GłosujMY na projekty nr: 3,4,6,18,20.
Głęboko wierzę, że damy radę zebrać potrzebną ilość głosów, bo czyż może być inaczej w miejscowości, w której mieszka tak wiele aktywnych i życzliwych sobie osób? 
Kiedy głosować?
Głosujemy do 24 września 2023 r., ale nie czekaj do ostatniej chwili, zagłosuj już dziś!
 
Klikając w poniższe linki uzyskasz dostęp do niezbędnych dokumentów:
 
 
 
 
 
Dziękujemy za Twój głos!!!
 
  • Data ostatniej modyfikacji:
  • Autor modyfikacji: Mirosława Hołownia-Nowik
Powered with Quick.CMS